فروش ماشین آلات کارتن سازی : کارتن ماشین در زمینه فروش انواع ماشین آلات تولید کارتن و دستگاه های کارتن سازی فعالیت می کند. آنچه که در راستای فروش انواع ماشین آلات صنعتی به آن می بالیم، فروش دستگاه کارتن سازی با قیمت و خدمات پس از فروش باورنکردنی و کیفیتی عالی دستگاه هاست. تمامی محصولات کارتن ماشین از جمله ساخت ماشین آلات کارتن سازی و دیگر ماشین آلات مربوط به کارتن سازی، ورق سازی و جعبه سازی با قیمت رقابتی به منظور جلب رضایت مشتریان عزیز عرضه می شود.

کارتن ماشین سازنده تمامی ماشین آلات کارتن سازی از جمله : دستگاه چاپ و برش کارتن، دستگاه چاک زن، دستگاه دایکات ، دستگاه لمینت، دستگاه تسمه کش و…

فروش ماشین آلات کارتن سازی

راه اندازی خط تولید کارتن از کارتن های کوچک تا بزرگترین کارتن ها مثل کارتن یخچال با گارانتی و خدمات پس از فروش.

کارتن ماشین بزرگترین مرجع خرید و فروش ماشین آلات کارتن سازی و جعبه سازی. به شما این اطمینان را می دهیم که از نظر قیمت و کیفیت دستگاه کاملا به روز و متناسب با نیاز بازار عمل خواهیم کرد.

از دیگر خدمات ما میتوان به مشاوره جهت خرید و فروش دستگاه کارتن سازی، تشخیص قیمت واقعی ماشین آلات کارتن سازی و کارشناسی تمامی ماشین آلات از نظر سلامت و کیفیت محصول، کسب اطلاعات مفید و به روز در زمینه ماشین آلات کارتن سازی و تمامی خدمات مربوط به آن اشاره کرد.

فروش دستگاه کارتن سازی

کارتن ماشین بزرگترین مرجع فروش دستگاه کارتن سازی که تمامی محصولات ما از نظر قیمت و کیفیت به روز و تضمینی می باشند.

فروش دستگاه کارتن سازی (فروش دستگاه تولید کارتن) راه اندازی خط تولید کارتن همراه با نصب، راه اندازی و آموزش رایگان توسط متخصصین کارتن ماشین صورت می گیرد.

توجه داشته باشید که مهم تر از ماشین آلات کارتن سازی درواقع مواد اولیه آن است. به این علت که دستگاه های کارتن سازی یک بار خریداری می شوند ولی ورق خام را حداقل 10 روز یا هفته ای یک بار باید تهیه کرد. درنتیجه ورق خام را باید با بهترین کیفیت و کمترین قیمت خریداری کنید.

برای حل این دغدغه کارتن ماشین راه حل خوبی را پیش روی شما میگذارد. ما شما را به کارخانه اصلی ورق سازی معرفی میکنم تا بتوانید مستقیم از کارخانه بدون واسطه و با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید. ما در مجموعه کارتن ماشین بعد از فروش دستگاه کارتن سازی اقدام به نصب و راه اندازی در کارگاه شما می کنیم و بهترین روش کار کردن با ماشین آلات و آموزش تولید کارتن را انجام میدهیم.

فروش ماشین آلات کارتن سازی

قیمت دستگاه کارتن سازی

قیمت دستگاه کارتن سازی : باید توجه داشته باشید که اولا به قیمت دستگاه کارتن سازی توجه نکنید به این علت که هر دستگاهی قیمت خودش دارد یا به عبارت ساده تر قیمت هر دستگاه معلوم است.

به عنوان مثال دستگاه خط کش برش تقریبا در 10 مدل ساخته می شود و هر سازنده با سلیقه خود دستگاه را مونتاژ می کند و بدیهی است که هر کدام قیمت خودش را دارد.

به این نکته توجه داشته باشید که قبل از خرید دستگاه کارتن سازی فقط به این که دستگاه روشن شد توجه نکنید! باید اطمینان حاصل کنید که دستگاه موردنظر سالم است یا خیر؟ درنتیجه هنگام خرید دستگاه کارتن سازی نسبت به سلامت دستگاه اهمیت و توجه ویژه ای نشان دهید.

فروش خط کامل کارتن سازی

فروش خط کامل کارتن سازی شامل: برش کارتن، چاک زن کارتن، دایکات پینگ پنگی، چاپ نیمه اتومات، لمینت چینی، تسمه کش نیمه اتومات که بهتر است بدانید این دستگاه ها توان تولید انواع کارتن ها در ابعاد مختلف را دارند.

این خط تولید کارتن آماده نصب و راه اندازی می باشد و از آن مهم تر شامل گارانتی و خدمات پس ازفروش شرکت کارتن ماشین می باشد.

دستگاه تولید کارتن

توجه ئاشته باشید که یکی از ویژگی های مهمی که باید دستگاه تولید کارتن داشته باشد، سازگاری آن با محیط زیست است. به این ترتیب که چنانچه دستگاه کارتن سازی ایجاد آلودگی در محیط زیست کند و پسماند و ضایعات زیادی داشته باشد، نمی تواند برای طولانی مدت مورد استفاده قرار بگیرد. به این دلیل که همانطور که زندگی دیگر موجودات را به خطر می اندازد، برای کارکنان و عوامل مرتبط با دستگاه هم آسیب های جانبی خود را می گذارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید ماشین آلات کارتن سازی باما درتماس باشید

09127626321

021-36167600

021-36168600

2 دیدگاه‌

 • مهندس احمدنژاد
  ارسال شده 21 مرداد 1399 7:49 ب.ظ 0Likes

  برای فروش ماشین آلات کارتن سازی از کجا باید شروع کنم؟

  • farshad
   ارسال شده 2 شهریور 1399 7:48 ق.ظ 0Likes

   باسلام، لطفا تماس بگیرید

پاسخ بدهید