.

دستگاه خطکش برش کارتن : همه افراد برای بسته بندی از کارتن استفاده می کنند. دستگاه خطکش برش از تجهیزاتی است که برای برش و ایجاد خط تا روی کارتن استفاده می شود. دستگاه خط کش برش دارای سرعت و دقت بالایی است. این دستگاه در ابتدای هر کارگاه کارتن سازی نصب می گردد و دارای تیغ و خط می باشد. با استفاده از تیغ، کارتن را به اندازه مورد نظر برش می زنند.

باید دقت داشته باشید که در هنگام برش زدن، فشار دستگاه باید با تعداد کارتن ها تنظیم گزدد، چون اگر از چند کارتن در دستگاه خطکش برش استفاده شود به علت فشار زیاد ممکن است کارتن له یا پاره شود و اگر تعداد کارتن ها در خط برش کم باشد فشار دستگاه خطکش برش کم شده و درنتیجه خط روی کارتن نمی افتد.

دستگاه خطکش برش قسمت اصلی و مهم کارگاه های کارتن سازی را تشکیل می دهد. که با تنظیم آسان و دقت و سرعت مناسب مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه از چند تکه ساخته شده است تا به راحتی بتوانید تیغه های دستگاه را باز کنید و یا نسبت به تمیز کردن و تعویض کردن آنها اقدام کنید.

خط کش برش هفت تیغه و دوازده خط دوبل دارد و جنس سیلندر های آن از کروم سخت می باشد. شاسی میز معمولا از پروفیل و در سایز 90X90 ساخته می شود. جهت راه اندازی خط تولید کارتن سه لایه و پنج لایه از دستگاه خطکش برش و دستگاه چاپ غلطکی و دستگاه چاک زن کارتن استفاده می کنند.

با این ماشین آلات کارتن سازی می توانید انواع کارتن های کوچک و بزرگ یخچال ،تلویزیون و حتی جعبه پیتزا را به مرحله تولید برسانید. به منظور تبدیل محصولاتی از قبیل کاغذ، کارتن، مقوا و پوشه از روش ویژه ای در برش آن استفاده می کنند. یکی از این روش ها برش قالبی است که شما باید با توجه به نوع استفاده از کاغذ و کارتن روش برش خود را انتخاب کنید.

استفاده از دستگاه خطکش برش بسیار آسان است و احتیاجی به آموزش خاصی نخواهید داشت ولی اگر اولین بار است که با دستگاه کار می کنید حتما از شرکت های ارئه دهنده خدمات دستگاه های کارتن سازی درخواست کنید تا یک دوره آموزش کوتاه برای تمامی افرادی که با دستگاه در ارتباط هستند برگزار کنند تا از بروز خطر برای اپراتورها و دستگاه جلوگیری شود.

دستگاه خطکش برش کارتن :

دستگاه خطکش برش کارتن به منظور برش و خط درب کارتن مورد استفاده قرار می گیرد که با تنظیم آسان و بدون نیاز به نصب و راه اندازی و آموزش می توانید از این دستگاه بی نظیر نهایت استفاده را ببرید. همان طور که گفته شد دستگاه خطکش برش دارای سرعت و دقت بالایی است و لازم به ذکر است که این دستگاه چه آکبند و صفر، چه دست دوم شامل گارانتی بی قید و شرط، خدمات پس از فروش و تامین قطعات می باشد.

 

دستگاه خطکش برش :

دستگاه خطکش برش دارای 12 عدد چودن نری و 12 عدد چودن مادگی برای خط تا انداختن روی کارتن مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین دارای 6 عدد تیغ برش جهت به اندازه درآوردن (شیت کردن) کارتن می باشد. دستگاه خطکش برش یکی از ماشین آلات ضروری برای شروع کارتن سازی می باشد که برای تنظیم ابعادی ورق از جمله اندازه ارتفاع و درب و همچنین در مواردی زیلدی برای سایز کردن طول عرض و لب چسب کارتن کاربرد دارد. جالب است بدانید که هیچ ورق ارسالی از ورق سازی بدون استفاده از این دستگاه قابلیت اجرایی شدن را ندارد!

دقت داشته باشید که در صنعت کارتن سازی دستگاه خطکش برش از بخش های مهم آن می باشد و دقت و توجه به انتخاب دستگاهی با کیفیت موجب ضمانت دارایی و آینده کاری هر کارخانه و کارگاه کارتن سازی می باشد.

فروش دستگاه خطکش برش :

خرید و فروش دستگاه خطکش برش کارتن با بهترین کیفیت و یک سال ضمانت و خدمات پس از فروش توسط گروه صنعتی کارتن ماشین انجام می شود. این دستگاه دارای : میز و شاسی سنگین، بدنه 4 سانتی، 7عدد تیغ و 12 عدد خط دوبل که کارتن را خیلی تمیز برش و خط میزند است.

سیلندرهای دستگاه خطکش برش سنگ محور خورده و کروم سخت می باشند این دستگاه بی نظیر با تنظیم سریع و آسانی که دارد بهترین انتخاب برای راه اندازی خط تولید کارتن سازی مناسب کارگاه و کارخانه های بزرگ و کوچک کارتن و جعبه سازی می باشد.

فروش ماشین آلات کارتن سازی :

فروش ماشین آلات کارتن سازی شامل : دستگاه چاپ کارتن | دستگاه برش کارتن | دستگاه دایکات | دستگاه چاک زن | تسمه کش | دستگاه لمینت دستی و…

برای کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دستگاه کارتن سازی تماس جاصل فرمایید. جهت استعلام قیمت دستگاه تولید کارتن، دستگاه چاپ کارتن و قیمت دستگاه خطکش برش و دستگاه لب چسب و تمامی ماشین آلات کارتن سازی تماس بگیرید.

 

مراحل انجام کار دستگاه خطکش برش :

 • بارگذاری : برداشتن کاغذ و کارتن و دسته کردن آن ها
 • دسته کردن کارتن : این مرحله شامل چند بخش زیر می باشد:
 1. هوا دادن کاغذ به منظور کاهش اصطکاک بین آن ها
 2. ردیف کردن و منظم کردن دسته های کاغذ و کارتن
 3. خارج کردن هوا از میان کاغذ ها
 4. جابه جایی و حمل ونقل

قیمت دستگاه خطکش برش :

قیمت دستگاه خطکش برش بر اساس ساختار آن محاسبه می شود. در زیر به معرفی بخش هایی از دستگاه که بر قیمت دستگاه خطکش برش تاثیر گذار است می پردازیم :

 1. شاسی دستگاه : مهمترین قسمت آن می باشد، از این رو کیفیت کار آن بر کیفیت کار دستگاه تاثیر گذار است.
 2. سیلندرهای دستگاه خطکش برش : هر چقدر از قطعات با کیفیت در ساخت دستگاه استفاده کنید بدیهی است که قیمت بالاتری خواهد داشت. نکته قابل توجه این است که با توجه به تجربه ساخت و تعمیر دستگاه می توانید به مناسب بودن قیمت آن نیز توجه کنید و با توجه به کاربردی که از آن انتظار دارید می توانید قیمت دستگاه خطکش برش را بررسی کنید. درضمن از عوامل تاثیرگذار روی قیمت دستگاه خطکش برش می توان به شرکت سازنده و سال ساخت و وضعیت دستگاه هنگام خرید اشاره کرد.

خرید دستگاه خطکش برش از کارتن ماشین که فروش دستگاه خطکش برش را در برنامه کاری خود داریم دارای چند مزیت است از جمله :

 1. گارانتی بی قید و شرط دستگاه
 2. خدمات پس از فروش
 3. تامین قطعات دستگاه خطکش برش
 4. راه اندازی دستگاه با استفاده از متخصصین حرفه ای

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه خطکش برش کارتن باما درتماس باشید

09127626321

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 3 =