فروش ماشین آلات کارتن سازی

فروش دستگاه کارتن سازی

برای داشتن یک خط تولید کارتن سازی و جعبه سازی به دستگاه هایی نیاز داریم که توان تولید هرنوع کارتن وجعبه را باکیفیت بالایی تولید کند تا مشتری راضی باشد و سرمایه گذار نیز به سود وخواسته خود برسد. و تولید کننده بتواند در این بازار رقابت کند. جهت دریافت هزینه راه اندازی کارخانه کارتن سازی و قیمت دستگاه های کارتن سازی لطفا تماس بگیرید.

فروش دستگاه تولید کارتن آکبند و دست دوم | فروش دستگاه کارتن سازی | فروش ماشین آلات کارتن سازی | راه اندازی خط تولید کارتن با نصب و راه اندازی و آموزش

فروش خط کامل کارتن سازی : دستگاه خط کش برش کارتن، دستگاه چاک زن کارتن، دستگاه دایکات پینگ پنگی کارتن و جعبه، دستگاه چاپ نیمه اتومات، دستگاه لمینت چینی، دستگاه تسمه کش بسته بندی نیمه اتومات. این ماشین آلات میتوانند انواع کارتن در ابعاد مختلف را تولید کنند و این خط تولید آماده نصب و راه اندازی می باشد.

راه اندازی خط تولید کارتن سازی | ساخت ماشین آلات کارتن سازی | تعمیرات ماشین آلات تولید کارتن | ساخت و تولید ماشین آلات کارتن سازی همراه با نصب و راه اندازی و یک سال گارانتی

فروش دستگاه تولید کارتن

دستگاه های کارتن سازی امر تولید کارتن را انجام می دهند که کارکرد این ماشین آلات درواقع تبدیل ورق خام به کارتن است. به عنوان مثال ورق خام را در ابعاد 160 یا180 یا 200 سانتی متر خریداری کنید و با استفاده از دستگاهای کارتن سازی به کارتن یا جعبه تبدیل میشود. توجه داشته باشید که در ورق سازی هدف ما تولید کارتن خام می باشد به این ترتیب که رول کاغذ تبدیل به ورق خام میشود. خط تولید کارتن اشاره به کارتن خام دارد اما خط تولید کارتن سازی مختص تولید کارتن است و فقط برای راه اندازی کارگاه کارتن سازی مناسب است. دستگاه های تولید کارتن بسیار متفاوت هستند. به عبارتی دیگر در کارتن سازی امکات استفاده از چندین دستگاه جهت تولید یک نوع کارتن وجود دارد به این ترتیب که کارتن تولید شده با چند دستگاه، یک نوع کیفیت را دارد به عنوان مثال شما به کارتن چاپی نیاز دارید و برای خرید دستگاه چاپ روی کارتن و دیگر ماشین آلات کارتن سازی از کارتن ماشین تقاضای دستگاه تولید کارتن می کنید و ما طبق نیاز شما کارتن سازان گرامی دستگاه موردنظرتان را معرفی می کنیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید و فروش دستگاه کارتن سازی باما درتماس باشید

09127626321

021-36167600

021-36168600