دستگاه لب چسب | لبچسب کارتن

دستگاه لب چسب از ماشین آلات پرکاربرد در صنایع کارتن سازیمحسوب می شود. همانطور که از نام این دستگاه مشخص است دستگاه لب چسب به منظور چسب کاری لبه کارتن ها مورد استفاده قرار میگیرد و فرم دهی و بهم چسباندن قسمت های مختلف کارتن بر عهده این دستگاه می باشد.

لبچسب کارتن قابلیت چسباندن انواع کارتن های مختلف از جمله : مقوایی، پشت طوسی، جعبه های لمینت، کارت های 2لایه، 3لایه و 5لایه را داراست و نکته جالب درمورد این دستگاه این است که می توانید به صورت همزمان اقدام به چسباندن لبه انواع مختلفی از کارتن ها نمایید.

دستگاه لبچسب کارتن از نظر کاربرد به انواع مختلفی دسته بندی می شود و می توان آن را به 2 نوع اتومات و نیمه اتومات دسته بندی کرد. لب چسب اتومات تمامی امور چسب کاری را به صورت اتوماتیک و خودکار انجام می دهد و به همین دلیل به عنوان بهترین دستگاه برای چسباندن لبه های کارتن شناخته می شود.

دستگاه لب چسب

همانطور که گفتیم دستگاه لبچسب کارتن این قابلیت را دارد که همزمان بتواند کار چسب زدن کارتن و تا زدن کارتن را 6000 عدد در ساعت انجام دهد.

بهتر است بدانید که کارتن هایی که دایکات شده اند را میتوان با سرعت بیشتری لبچسب کرد چون کارتنی که دایکات شده قسمت خط های آن با دستگاه دایکات خورده میشود و بسیار دقیق است. بنابراین با سرعت بیشتری لبچسب میشود.

بدون حضور دستگاه لبچسب برای تا زدن و چسباندن کارتن باید از قلم و به صورت دستی این کار را انجام دهید. در حقیقت هنگامی دستگاه لبچسب در کارتن سازی واجب و ضروری به شمار میرود که حداقل سفارش در روز بالای 10 هزار عدد باشد. به این حاطر که تنظیمات دستگاه لبچسب زمان بر است و مثلا اگر سفارش 5 هزار عدد کارتن داشته باشید و مایل به استفاده از دستگاه لبچسب باشید تقریبا یک ساعت کار داریم و بقیه ساعت کار را کارگر عملا بیکار است.

لبچسب کارتن

لبچسب کارتن قابلیت چسب کاری انواع کارتن های کوچک و بزرگ را با سرعت بالا داراست. این دستگاه در طول روز در کارگاه کارتن سازی تنها یک یا دو بار روشن می شود. چون سرعت چسب کاری این دستگاه بسیار بالا است و در عرض یک ساعت می تواند حجم بسیار زیادی از کارهای چند ساعته کارگران را به اتمام برساند. توجه داشته باشید که دستگاه لب چسب باید به صورت صحیح نصب گردد تا بهترین کارایی را داشته باشد.

دستگاه لب چسب

مزیت های دستگاه لب چسب :

 • استفاده از دستگاه بدون نیاز به تجربه و تخصص کاری
 • تنظیم بسیار آسان و سریع
 • قابل استفاده برای هر تیراژ جعبه و کارتن
 • لب چسب انواع جعبه و کارتن های ساده، لمینتی، دارویی، دولب چسب، مقوایی، پشت طوسی، سه لایه و پنج لایه و غیره
 • لب چسب انواع جعبه و کارتن های دارای سلفون و یووی بدون ایجاد خراش
 • امکان استفاده از چسب معمولی و ارزان
 • کاهش 40 درصدی مصرف چسب
 • بدون ایجاد ضایعات در تولید کارتن
 • تنظیم جداگانه سرعت طبقه پایین دستگاه نسبت به طبقه بالای دستگاه
 • لب چسب همزمان دو سری جعبه و کارتن بصورت یکنواخت یا دو فرم در جنس و ابعاد متفاوت
 • استفاده یک طرف دستگاه با یک مدل کار و سرعت و استفاده از طرف دیگر دستگاه با یک نوع جعبه و کارتن و سرعت متفاوت دیگر

قیمت دستگاه لبچسب

قیمت دستگاه لبچسب یکی از مواردی است که بدون شک همه توجه خاصی به آن دارند. دستگاه لبچسب در انواع مختلفی در بازار عرضه می شود و به همین خاطر نمی توان یک رقم مشخص برای آن بیان کرد .

هر کدام از مدل های دستگاه ممکن است قیمت مختلفی با یکدیگر داشته باشند و می توانید متناسب با ویژگی های هر دستگاه نسبت به خرید آن اقدام کنید. یکی از مهمترین مواردی که بر قیمت دستگاه لب چسب کارتن تاثیر می گذارد، اتومات و نیمه اتومات بودن دستگاه است. به این صورت که دستگاه های اتوماتیک قیمت بیشتر و کارایی بالاتری دارند.

درکل قیمت دستگاه لب چسب با توجه به ویژگی های منحصر به فردی که دارد مناسب بوده و عموم مردم می توانند این دستگاه پرکاربرد را خریداری و از مزایای آن نهایت استفاده را کنند.

خرید دستگاه لب چسب | فروش لبچسب

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید دستگاه لب چسب باما درتماس باشید

09127626321

021-36167600

021-36168600